OSB Gıdaolarak misyonumuz ürün ve hizmet çeşitlerini sinerjik olarak artırmak ve geliştirmek, İnsan kaynaklarına verdiğimiz önemle ilerlemeyi bir şirket kültürü haline getirmek, Sahip olduğumuz kaynakları en verimli şekilde kullanmak, Bilgi birikimi ve teknolojiyi kullanarak daima en kaliteli hizmeti vermek ve müşterilerimizin güvenilir ve kalıcı iş ortağı olarak sektörde ilk akla gelen çözüm merkezlerinden olmaktır.

Vizyonumuz güvenilir, gerçekçi ve her zaman tercih edilecek bir çözüm ortağı olarak bilinirliğimizi tüm gıda sektörüne yaymak ve sürdürülebilir bir danışmanlık ve liderlik modeli oluşturmaktır. OSB Gıda, süt ve süt ürünleri üreticilerine ham madde, yarı mamul ve nihai ürün kullanan işletmelerinin optimizasyonunu kendine çalışma alanı olarak seçmiştir. Bu nedenle endüstriyel ve nihai tüketici pazarlarına da önem vermektedir. Pazar tespitinde dikkat edilen unsurlar, müşteri ve tedarikçi gruplarımızın beklentileri ve müşterilerimizin karlılık oranlarıdır.

Gıda sektöründe tüm süt ve süt ürünleri üretimi yapan öncü markalara süt ve süt ürünlerinin üretim aşamasının optimizasyonu ve optimizasyonun getirisi olan kaliteli ürün anlayışı çerçevesinde hammaddelerden, ara ürünlere, hijyen standartlarından , üretim mühendisliği danışmanlığına kadar geniş bir alanda hizmet veren firmamız, ürettiği ürünlerle yaptığı firma danışmanlıklarıyla uluslararası akreditasyona sahip bir vizyonu başarıyla uygulamaktadır.